1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Arabian, 15 Јуни 2016.

 1. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  552
  263
  5 ноември 2013
  Машко
  Купувам лцд/лед монитор, не е битна големината, да е исправен , да нема мртви пиксели и да има хдми влез.
  Цена до 1500мкд.
  Понуди може овде или пп
   
 2. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  552
  263
  5 ноември 2013
  Машко
  Нека иде некоја 500тка плус ајде :D , понудете нешто па ке видиме дали ке одговара
   
 3. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  552
  263
  5 ноември 2013
  Машко
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  695
 2. yasho
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  388
Вчитување...

Сподели

Вчитување...