1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор Samsung 2243SN

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BazeMK, 5 Март 2017.

Тагови:
 1. BazeMK

  BazeMK
  Gaining Experience

  149
  185
  5 Април 2011
  Машко
  Како што гласни насловот, ми треба баш тој модел.
  Ако некој има пишете по ПП.
  Фала
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,164
  3,232
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  @HardCorec мислам имаше некои моделчиња.
   
  На BazeMK и HardCorec им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,092
  4,355
  4 ноември 2013
  Машко
  Го немам овај модел брате

  Send From My Huawei P8
   
  На BazeMK му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,092
  4,355
  4 ноември 2013
  Машко
  На BazeMK му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BazeMK

  BazeMK
  Gaining Experience

  149
  185
  5 Април 2011
  Машко
  Ќе имам на ум, но ако најдам модел како што барам би било супер. Фала
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. BazeMK

  BazeMK
  Gaining Experience

  149
  185
  5 Април 2011
  Машко
Слични теми
 1. Software
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  777
 2. sp1on
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  574
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  448
Вчитување...

Сподели

Вчитување...