1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор(и)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од tupacan, 5 ноември 2019.

 1. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,462
  1,904
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Како што гласи насловот, купувам монитори.
  Претпочитам да се 2 исти, по можност Dell, но не е задолжително.

  Преференци:
  • IPS
  • 16:10
  • FullHD, т.е. 1920x1200
  • 24" до 25"
  Понуди овде или по ПП.
   
 2. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,462
  1,904
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Купено U2412m. Може клуч.
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  473
 2. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  678
 3. dashbog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  281
 4. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  310
Вчитување...

Сподели

Вчитување...