1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор 22' половен

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од CyberTm, 23 Мај 2020.

 1. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  120
  21 ноември 2009
  Машко
  Купувам монитор за ПЦ 22' или 24' половен зачуван, цена до 3000 ден. Понуди тука или во приватна порака
   
Слични теми
 1. Astro
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,028
 2. Steff_Maja
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  426
 3. riki_staff
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,079
 4. FreakyDroid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  431
 5. Makedonec^
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  252
Вчитување...

Сподели

Вчитување...