1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор 22-27"

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од toshex, 27 Јуни 2019.

 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,253
  4,443
  18 Септември 2013
  Машко
  Пресуден фактор е сооднос цена/квалитет на слика. Пред се барам нешто поевтино, но не да расипувам очи хахах :)

  Праќајте понуди или совети/предлози за ново у ПП (или тука ако е во контекст на правилата на форумот).

  Благодарам однапред.
   
 2. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,253
  4,443
  18 Септември 2013
  Машко
  Bump! Ве молам сите што немате пратено понуда а продавате ако сакате пишете ми пошо денес зимам веројатно. Ми треба монитор така шо или нов или од некој член ама одлука ќе падне денес. На тие шо пративте порака со понуда ви благодарам.

  Испратено од s8+ преку IT.mk форум апликација
   
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,253
  4,443
  18 Септември 2013
  Машко
  Купено од нептун, овој модел, IPS со 2 години гаранција, ме кошташе околу 5300 пошо имав ваучер.
  SA240Y

  може клуч
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  474
 2. Pulse
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  706
 3. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  680
Вчитување...

Сподели

Вчитување...