1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор 19-22

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 20 Август 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,149
  569
  2 ноември 2012
  Предност е пониска цена, понуди пп
   
 2. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  956
  1,459
  13 Јануари 2014
  Машко
 3. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  400
  186
  28 ноември 2014
  Машко
  Имам јас, пиши ми!
   
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  706
 2. tupacan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  480
 3. HardCorec
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  343
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  438
 5. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  646
Вчитување...

Сподели

Вчитување...