• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам Монитор 17 или 19 Инчи

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
69
69
како што гласи насловот
за постар пц карактеристики на монитор не важни
важно да нема гребаници и флеки по екранот
локација прилеп
карго не
контакт пп
Благодарам!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,649
Мислења
829,664
Членови
28,653
Најнов член
sashka973
На врв Дно