1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам мобилен смартфон до 3000 ден.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dreamson, 9 oктомври 2016.

 1. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  227
  371
  8 ноември 2009
  Купувам смартфон до 3000 денари, понуда тука или по пп.
   
 2. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  227
  371
  8 ноември 2009
  Бумп, некoј нештo имa дa пoнуди?
   
 3. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  553
  266
  5 ноември 2013
  Машко
 4. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  227
  371
  8 ноември 2009
  фала на понуда но нешто да е понов модел, и барем минимум со 4,5 инчи дисплеј и 1 гига рам.
   
 5. Трајче Дрварчето

  Трајче Дрварчето
  Practice makes perfect

  780
  1,614
  3 ноември 2012
  Машко
  Кодош
  Малце заостанати се од тој ценовен ранг, не се смарт :)
   
Слични теми
 1. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  338
 2. MasteR_#0
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  302
 3. omegaRED
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3,563
Вчитување...

Сподели

Вчитување...