1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам мобилен до 3К

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од toshex, 12 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,161
  4,316
  18 Септември 2013
  Машко
  Ве молам за совети што е најдобро да се купи за овие пари? Ќе се користи примарно за јавување, месенџер и вибер.

  Совети во реплики, понуди во ДМ ве молам.
  Благодарам однапред.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,071
  12,622
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,392
  25,830
  4 Септември 2008
  1. Ново старо?

  2. Провајдер/мобилара?
   
 4. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,161
  4,316
  18 Септември 2013
  Машко
  На старо, би требало отклучен да е. Се подразбира дека нема да е флегшип за тие пари хахаха. Ко шо кажа Гојдо, некој МИ на старо валјда.
   
 5. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,974
  4,201
  28 oктомври 2008
  Ако се решиш да го зголемиш буџетот можеш да дојдеш и до Mi A1
   
 6. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  323
  453
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Имам зачуван Самсунг Ј3 2016 ако си заинтересиран. Го користеа старите баш за тоа, јавување, месенџер и вибер.
   
 7. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,161
  4,316
  18 Септември 2013
  Машко
  Купено од @Arcannia. Немам зборови ептен позитивно искуство за кое ќе пишам и во соодветната тема после. Огромна благодарност до него.

  Испратено од s8+ преку IT.mk форум апликација
   
Слични теми
 1. anonimen12
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,841
 2. STEFF
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  565
 3. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  579
 4. nvidia88
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  591
 5. shifty
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  339
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...