1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам моб.тел. до 300 еур.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од shifty, 22 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,026
  1,355
  5 Септември 2009
  Како што гласи насловот, купувам мобилен телефон со цена 200-300 еур.

  Нов или користен (без било какви оштетувања), оставете понуди во приватна порака (слики, модел, контакт телефон).
   
  Последна промена: 30 Мај 2020
 2. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,026
  1,355
  5 Септември 2009
 3. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,026
  1,355
  5 Септември 2009
 4. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,026
  1,355
  5 Септември 2009
  done.
   
  На Crash_Bandcoot му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  440
 2. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  461
 3. Ron0n
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  557
 4. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  481
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...