1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам мини лаптоп (10"-14")

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Вајкинг, 26 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  954
  1,128
  9 Јуни 2015
  Машко
  да ги исполнува или надминува следниве услови:
  -dual core процесор
  -4 часа battery life (при сурфање)
  -козметички сочуван и да не фалат дугмиња од тастатурата :D
   
  На Tozo8 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,126
  609
  12 Април 2017
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  954
  1,128
  9 Јуни 2015
  Машко
  не е одреден.
   
 4. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,118
  1,671
  30 Мај 2010

Сподели

Вчитување...