• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам микро АТХ матична

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Enis-Phantom

Gaining Experience
18 ноември 2013
340
422
Небитно
Ми треба матична за сокет ЛГА1150 да го подржува следниот процесор i7-4770
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,054
Мислења
837,674
Членови
28,983
Најнов член
НикииНена
На врв Дно