1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Механичка тастатура

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од geek22, 8 ноември 2019 во 09:30.

 1. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  194
  103
  23 Февруари 2015
  Машко
  Здраво,

  Kупувам механичка тастатура, со преференца кон Blue или Brown Switches, но ако понудата е добра OK се и останатите :D
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,028
  1,640
  30 Мај 2010
 3. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  194
  103
  23 Февруари 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...