• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам меморија за лаптоп

  • Ја почнал/а темата
  • #5

gocetan

Gaining Experience
6 октомври 2011
187
212
Skopje
Моја грешка, не сум видел убаво на нет. Пиши ми цена во пп.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,096
Мислења
838,436
Членови
29,012
Најнов член
Ivan1985
На врв Дно