1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам матични плочи LGA1150

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gOJDO, 17 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,606
  13,864
  23 Јануари 2008
  диско денсер

Сподели

Вчитување...