• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам матична за x220/230

  • Ја почнал/а темата
  • #1

StefAngel

Practice makes perfect
28 ноември 2015
2,244
1,471
Здраво видов дека има шанса за подобрување со менување на матичната на сегашниот лаптоп. Па ако има некој спремен сум да платам, иначе ќе ја земам од ебај :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,077
Мислења
837,999
Членови
28,988
Најнов член
simplius
На врв Дно