1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам матична за рајзен +ССД120+Хдд500гб

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од zipi123, 23 Март 2020.

 1. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  531
  504
  14 Јануари 2016
  Машко
  А320 е доволно,2 слота за рам, комлет да доаѓа со и/о шилд,што поевтина тоа подобо,гаранција небитна
  хдд-500гб е доволно
  ссд-120гб небитно какво, да е функционално.
  Поради корона вирусот пожелно е деловите да бидат на територија на аеродром или (доколку се согласи продавачот да ги донесе до лисиче)
   
 2. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  531
  504
  14 Јануари 2016
  Машко
  Хард диск од 500гб купен
  Бумп
  Купувам а320 до 2000ден и 120гб ссд до 1000ка
   
 3. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  531
  504
  14 Јануари 2016
  Машко
  ссд диск купен
  бумп
  Купувам а320 до 2000ден
   
 4. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  531
  504
  14 Јануари 2016
  Машко
Слични теми
 1. IcePick
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  943
 2. bogoevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  334
 3. shifty
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  397
 4. gocetan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  380
 5. AleksandarBR8
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  166
Вчитување...

Сподели

Вчитување...