1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам матична за i5 3570K

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од masterwu, 13 ноември 2019.

 1. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  494
  377
  11 Февруари 2016
  Машко
  Како што гласи насловот, барам матична за трета генерација Intel i5 3570K.
   
  На BO777 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  243
  172
  3 Јануари 2010
  Машко
Слични теми
 1. Avid
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  270
 2. Lokvan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  899
 3. IcePick
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  886
 4. bogoevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  308
 5. shifty
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  366
Вчитување...

Сподели

Вчитување...