Купено Купувам матична z77 чипсет

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
73
65
Како што гласи насловот, купувам матична со з77 чипсет.

Понуди може тука или пп.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,604
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно