• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам матична со 6 PCIE слота

Kajsibebraat

Practice makes perfect
1 април 2012
1,478
1,001
Барам матична со 6 PCIE слота (само матична ако е интел или комбо со процесор и/или рам ако е амд)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,577
Членови
30,802
Најнов член
nestorosky_187
На врв Дно