• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам матична полча лга 1150

  • Ја почнал/а темата
  • #1

gocetan

Gaining Experience
6 октомври 2011
187
237
Skopje
Купувам матична полча лга 1150, 1155, доволни се два слота за меморија, нормално исправна.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно