1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Позајмица Купувам матична плоча за GoPro Hero 4 Silver

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од omegaRED, 12 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,310
  2,592
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Ми треба исправна матична за GoPro Hero 4 Silver. Ако некому се наоѓа, пишете тука или по ПП.

  Да пробам прво локално, ако нема ќе се нарача од eBay но би сакал да ја носам на одмор, а не верувам дека ќе стигне за 2 недели.

  Благодарам однапред.

  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,310
  2,592
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Bump

  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
   
Слични теми
 1. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  398
 2. Lokvan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  850
 3. CyberTm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  263
 4. mickeymkd

  Проценка GoPro Hero 3+ Silver

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  670
 5. gocetan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  346
Вчитување...

Сподели

Вчитување...