• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам матична плоча и процесор

gocetan

Gaining Experience
6 октомври 2011
187
191
Skopje
Купувам половна матична плоча и процесор , може интел и амд, матичната пожелно е да има м.2 слот и мора да подржува ддр4 меморија.
Процесорите не мора да имаат интегрирана графичка.
Цена до 7000ден.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,086
Мислења
877,277
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно