• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам матична плоча и процесор

gocetan

Gaining Experience
6 октомври 2011
187
191
Skopje
Купувам половна матична плоча и процесор , може интел и амд, матичната пожелно е да има м.2 слот и мора да подржува ддр4 меморија.
Процесорите не мора да имаат интегрирана графичка.
Цена до 7000ден.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,573
Членови
30,802
Најнов член
nestorosky_187
На врв Дно