1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам матична LGA 1151

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Uber-, 31 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  144
  126
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
  Купувам матична LGA 1151 - Понуди во ПП плаќам до 1000 денари.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  936
  1,114
  9 Јуни 2015
  Машко
  LGA 1151 може да биде за 6та и 7ма генерација (h110/h170/z170/B250/H270/Z270) , може да биде и за 8ма и 9та генерација (h310, B360, H370/Z370/Z390) . Прецизирај што точно бараш.
   
 3. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  144
  126
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
  6та најточно :)

  Испратено од тенекија
   
 4. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  144
  126
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
  Клуч.

  Испратено од тенекија
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...