1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам матична AM4 (Ryzen) и 2x8GB DDR4 RAM

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Deksa, 7 oктомври 2019.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  439
  298
  9 Февруари 2012
  Машко
  Попнуди во порака, пишете детали за моделот на плоча и меморија, дали има гаранција и слично.
   
 2. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  439
  298
  9 Февруари 2012
  Машко
  Бумп

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...