1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

kupuvam matica , cpu , ram za mining

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Pane24, 10 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,108
  3,080
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Baram nekoja maticna biostar ili gigabyte h110 so ddr4 , lga 1151 nameneti za mining. Plakjam do 3500 denari. Pozelno e da se ispravni i bez problemi.
   
Слични теми
 1. Pane24
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  963
 2. StefAngel
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,507
 3. Pane24
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  376
 4. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  394
 5. Deksa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  195
Вчитување...

Сподели

Вчитување...