• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам Логитек Звучници

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
330
1,136
Да се 2.1, очувани. Нешто слично на Logitech Z333. Понуди во ПП.

Благодарам
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
330
1,136
Купено. Може клуч.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно