1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Logitech Mx Master 2s & 3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 20 Мај 2020.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
  Понуди пп
  --- Споени мислења, 21 Мај 2020 ---
  Bump 3ка некој?
   
 2. srle89

  srle89
  Gaining Experience

  71
  58
  20 Март 2013
  Машко
  И јас барам MX Master 3, ако некој случајно има за продавање. :)
   
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,219
  1 Септември 2011
  Машко
  На crash и srle89 им се допаѓа ова.
 5. crash

  crash
  Gaining Experience

  103
  158
  6 Декември 2013
  Машко
  На DaVoRkNe и srle89 им се допаѓа ова.
 6. srle89

  srle89
  Gaining Experience

  71
  58
  20 Март 2013
  Машко
  Баш пред малку сакав да го ставам огласот. Инаку јас се предомислив, ќе одам со по-гејмерски настроен маус, како на пример Г305.
   
  Последна промена: 5 Јуни 2020
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. FLEGMA
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,576
 2. filipkir

  Продадено Logitech MX Master 2S

  filipkir, 28 Јули 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  774
 3. SpiritBond

  Продадено Logitech MX Anywhere 2S

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,042
 4. gokica
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  284
 5. SpiritBond
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,342
Вчитување...

Сподели

Вчитување...