• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам LHR RTX 3060/3060ti и 3070ti

  • Ја почнал/а темата
  • #1

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
88
90
Бучет за околу 20тина од наведените модели:

3060/3060ti и 3070ti
Понуди во ПП или на мобиле 077 638 126
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,348
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно