1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam LGA2011 X79 DDR3 Maticna ITNO.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од uwemi, 1 ноември 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,762
  4,291
  20 Февруари 2011
  Машко
  Kako sto glasi naslovot Kupuvam Socked 2011 X79 Chipset so DDR3 Ram.

  ili predlozete kade da najdam vo najskork vreme.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,666
  9,350
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Имаше некој што продаваше тука пред некој месец, ама search на форумов многу лошо работи, никогаш не можам ништо да најдам.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,762
  4,291
  20 Февруари 2011
  Машко
  Nemozam da najdam nikako nikade Neksio Imaat x99 20k
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  892
  1,443
  12 Септември 2013
  Машко
 5. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  630
  810
  25 Февруари 2016
  Машко
  Дечкото бара со ддр3 колку што разбрав........или не е пресудно тоа?
   
Слични теми
 1. uwemi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  376
 2. uwemi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  491
Вчитување...

Сподели

Вчитување...