1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам LG Nexus 5 матична

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од тотето, 23 Мај 2020 во 21:10.

 1. тотето

  тотето
  Спамер

  694
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Само исправна да биди.
   
Слични теми
 1. тотето
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  241
 2. Pinceta
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,423
 3. IcePick
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  943
 4. G4M3R
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  513
 5. smole
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  232
Вчитување...

Сподели

Вчитување...