• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам Lenovo/Ibm Usb Ultranav Tastatura

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
325
1,109
Купувам тастатура со тракпад, слична на оваа:
ultranav.jpg
Понуди во ПП или тука.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,077
Мислења
838,000
Членови
28,988
Најнов член
simplius
На врв Дно