Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

[Купувам] Лаптоп

Статус
Затворена за нови мислења.

XGeorge27

Gaining Experience
13 декември 2018
85
74
www.youtube.com
XGeorge27 додаде нов оглас:

[Купувам] Лаптоп - Проценка

Здраво дечки , купувам лаптоп за десктоп функции интернет за гледање филмчиња нешто што ќе може интернет да тера до кај 5000 -6000 денари
фала ви дечки имајте убав ден
инфо може на вибер на овој број 077/409/939

Видете го целиот оглас...
 

Daniel86

Epic
28 мај 2013
3.708
10.106
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i5 11400 & Deepcool AK620
Motherboard
Gigabyte Z590 UD AC
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 500GB & Samsung 980 PRO NVMe 1TB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Asus Rog Strix 850W
RAM
2X 16GB DDR4 3200MHz Kingston Fury Beast CL16 RGB
Video card
Intel UHD730 & Asus RX5700XT OC 6GB
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
MX Master 3
Keyboard
Coolermaster Devastator 3
Audio
Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 10 Pro 64bit

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.427
1.534
Над буџет му е, па едно трипати. :)
Нека исконтактираат прво, линкот пред се е заради некоја поблиска илустрација на „портфолиото“ кај @Dinamit
Од порано знам дека имаше и поефтини зделки и поголем број на други огласи.
Не ги кошта ништо да искомуницираат.
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.654
14.342
youtu.be
Не е спорно од кој го купил, спорно е тоа што не кажа што купил за 5000-6000 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.500
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно