Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Лаптоп

Статус
Затворена за нови мислења.

Optipro

Gaining Experience
5 мај 2021
436
319
Optipro додаде нов оглас:

Купувам Лаптоп - Проценка

Здраво,

Ми треба, некој солиден лаптоп, односно лаптоп до околу 50еу.
Потребен е за мала канцелариска работа (офис и слично)...
Може да е околу 11 инчи, а може и поголем..

Видете го целиот оглас...
 

xhktw

x
2 август 2009
1.432
1.857
xhktw's setup  
Processor & Cooler
MacBook Air M1 16/256
Mouse
Logitech G305 Lightspeed Wireless
Keyboard
Redragon Kumara K552W
Monitor
34" MSI MAG342CQPV 100Hz, 3440x1440 UWQHD Curved
OS
macOS Ventura
>некој солиден лаптоп
односно лаптоп до околу 50е

CtbmyiH.png
 

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
1.400
1.685
orgrimar
солиден до кај 30 се наоѓа, за 50 може и премиум бизнис класа некој ама постар 2 год да речеме
 

Optipro

Gaining Experience
5 мај 2021
436
319
>некој солиден лаптоп


CtbmyiH.png
Епа солиден за цената де :)

Или подобро би гласело барам ,,ѓубре" за толку и толку?
Мислењето е автоматски споено:

П.с, барам евтин, пошо ми треба за во ,,партиска канцеларија"... (И да го мавнат, да не ти е толку криво )
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.374
7.302
Скопје
www.facebook.com
Еве ти за 35е комплет со полнач оригинален. Батерија нема, ссд/хдд нема ради лични податоци. Фалат копчиња на тастатура.
Процесорот знам е дуал кор, 4гб рам плочка ддр3.
 

Атачменти

 • viber_image_2022-10-21_14-10-08-803.jpg
  viber_image_2022-10-21_14-10-08-803.jpg
  486,7 KB · Прегледи: 50
 • viber_image_2022-10-21_14-10-08-897.jpg
  viber_image_2022-10-21_14-10-08-897.jpg
  500,2 KB · Прегледи: 51
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.035
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно