Купувам лаптоп

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
73
65
Здраво,

Барам лаптопче постаро, ќе се користи за дијагностика на автомобили.

Пожелно е да држи батерија 30-40 минути.

Понуди тука или пп.

Благодарам.
 

Nikola100

Домаќин
30 септември 2019
661
504
Skopje
Здраво,

Барам лаптопче постаро, ќе се користи за дијагностика на автомобили.

Пожелно е да држи батерија 30-40 минути.

Понуди тука или пп.

Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,603
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно