• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам лаптоп

  • Ја почнал/а темата
  • #1

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
56
57
Здраво,

Барам лаптопче постаро, ќе се користи за дијагностика на автомобили.

Пожелно е да држи батерија 30-40 минути.

Понуди тука или пп.

Благодарам.
 

Nikola100

Gaining Experience
30 септември 2019
352
229
Skopje
Здраво,

Барам лаптопче постаро, ќе се користи за дијагностика на автомобили.

Пожелно е да држи батерија 30-40 минути.

Понуди тука или пп.

Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,439
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно