1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Skorp, 16 Јуни 2019.

 1. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  320
  246
  25 Август 2016
  Машко
  Купувам лаптоп до кај 11.000 денари. Ми треба за general browsing (емаил.. итн.) и филмови 720p, 1080p гледање. Да не биде под 15 инчи.

  Понуди по пп.
   
  Последна промена: 16 Јуни 2019
 2. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  320
  246
  25 Август 2016
  Машко
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,518
 2. shooter
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  441
 3. Тони
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  345
 4. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  364
 5. kire_33
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  473
Вчитување...

Сподели

Вчитување...