1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од kire_33, 15 Април 2019.

 1. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  185
  96
  16 Февруари 2012
  Машко
  Здраво дечки ми треба лаптоп до 4000-5000 денари не мора да е зачуван или 100% зачуван, може и без хдд или екран, полнач само матичната да не е поправана,
  Понуди со модел слика и цена тука или во пп
   
  На Garfield' и igor_igor им се допаѓа ова.
 2. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  185
  96
  16 Февруари 2012
  Машко
 3. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  185
  96
  16 Февруари 2012
  Машко
Слични теми
 1. shooter
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  436
 2. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  352
 3. alex-st
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,201
 4. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  535
 5. Boldozer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  443
Вчитување...

Сподели

Вчитување...