1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Martin Arsov, 12 Март 2019.

 1. Martin Arsov

  Martin Arsov
  Gaining Experience

  95
  68
  17 oктомври 2016
  Машко
  Купувам функционален лаптоп до 12.000ден.
   
 2. damil

  damil
  Gaining Experience

  587
  493
  2 Јануари 2015
  Машко
  Нов, со целерон, 14" фулл хд, 4гб, 32ссд, со можност за 2.5 хдд/ссд и Win10 home?
   
 3. Martin Arsov

  Martin Arsov
  Gaining Experience

  95
  68
  17 oктомври 2016
  Машко
  Не целерон, барем некоја i3ка.
   
Слични теми
 1. stavrov69
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  344
 2. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  352
 3. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  535
 4. Boldozer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  443
 5. Cika
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  452
Вчитување...

Сподели

Вчитување...