1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

купувам лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 8 ноември 2018.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,146
  549
  2 ноември 2012
  Машко
  битни ствари: мин i3 8ген./i5/i7 15", батерија да држи барем пола саат
  понудете по порака :)
   
 2. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  728
  600
  27 Април 2010
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  5,710
  7,563
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Што ти прави разлика i3 8-ма генерација наспроти i5 7-ма или 6-та генерација? :)
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,435
  8,999
  23 Јануари 2008
  Манга
  eve ti ekstra laptop za parite, zadnja cena mu e:
  Acer Aspire E15
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,242
 2. shooter
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  394
 3. Тони
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  296
 4. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  310
 5. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  479
Вчитување...

Сподели

Вчитување...