1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лаптоп со ssd и 4417U процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Стап, 21 Јуни 2020.

 1. Стап

  Стап
  Gaining Experience

  353
  118
  6 Јули 2011
  Можи и со N4000 ако е добра понуда, можи секаков само понов и поевтин од нов лаптоп со N4000.
   
  Последна промена: 21 Јуни 2020
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Стап

  Стап
  Gaining Experience

  353
  118
  6 Јули 2011

Сподели

Вчитување...