1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лаптоп со i5

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Тони, 5 Септември 2016.

 1. Тони

  Тони
  Gaining Experience

  511
  171
  11 Април 2008
  Машко
  Студент
  Понудете нов или користен лаптоп со гаранција со i5. Преферирам со интегрирана графичка.
  Без HP/DELL/Acer.

  Понуди тука или на ПП.
   
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,467
 2. shooter
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  436
Вчитување...

Сподели

Вчитување...