1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лаптоп Lenovo Thinkpad T410/T420/L412/L420...или сличен

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Tawe, 7 oктомври 2018.

 1. Tawe

  Tawe
  Gaining Experience

  498
  154
  12 Август 2011
  Машко
  ChipТuning
  Понудете некој од наведените лаптопи или сличен од тие серии, како:
  - T410/T420
  - L412/L420 и др.

  Битно ми е:
  - да е потполно функционален
  - батерија од 1:30h па нагоре
  - процесор i5
  - хард од 320gb
  - рам од 4gb

  Буџет немам определено, а и побарувањата не се фиксни, понудете па може да се договориме.
   
  На Bobo01 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tawe

  Tawe
  Gaining Experience

  498
  154
  12 Август 2011
  Машко
  ChipТuning
  Купено, може клуч :)
   

Сподели

Вчитување...