1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Лаптоп до 150€

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од it_boy, 12 Август 2019.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  66
  63
  9 Јули 2018
  Машко
  Купувам Лаптоп до 150€

  Пратете понуди по пп
   
 2. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  66
  63
  9 Јули 2018
  Машко
Слични теми
 1. stavrov69
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  344
 2. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  352
 3. alex-st
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,202
 4. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  536
 5. Cika
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  454
Вчитување...

Сподели

Вчитување...