• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам лаптоп core i5 или core i7 неисправен или само процесор

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Nikola G

Gaining Experience
18 септември 2017
85
90
Здраво другари потребен ми е процесор за лаптоп core i5, core i7 втора или трета генерација.

Може да купам и комплет неисправен лаптоп со исправен процесор, а доколку има разумна цена. Понуди на пп
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,566
Мислења
846,633
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно