1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лап топ

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Arabian, 2 Јуни 2020.

 1. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  645
  377
  5 ноември 2013
  Машко
  Здраво дечки, потребен ми е лап топ само колку да може да подржи windows 7/10 за да може да се користи интернет и teamviewer. Може со скршен екран , само ми е потребен да работи. Преоритет цена или замена за некое пиво:rolleyes:
   
 2. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  339
  433
  18 ноември 2013
  Машко
  Имам тошиба како за тебе :)
  Да проверам кој точно модел беше и ќе ти пишам
   
  На Arabian му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,787
  9,443
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Види ако најдеш Yoshiba, добри биле као.
  upload_2020-6-2_21-46-38.png
   
 4. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  645
  377
  5 ноември 2013
  Машко
  Голема благодарност до @enis, може клуч
   
Слични теми
 1. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  462
 2. Ron0n
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  561
 3. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  483
Вчитување...

Сподели

Вчитување...