1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам лап топ

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Arabian, 17 Јуни 2019.

 1. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  576
  280
  5 ноември 2013
  Машко
  Купувам лап топ до 45к.
  -Да е сочуван
  -Да има гаранција преостанато
  -Пожелно да е фулл паковање
  Ке се користи за секојдневни потреби, програмирање, гејмање во слободно време.
  Понуди овде или пп
   
Слични теми
 1. sp1on
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  571
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  587
 3. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  356
 4. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  377
Вчитување...

Сподели

Вчитување...