1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам куќиште Cooler Master CM 690 (или нешто слично, а добро очувано)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 23 Мај 2019.

 1. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  262
  867
  28 ноември 2017
  Машко
  Купувам Cooler Master CM 690 или куќиште со сличен квалитет и изглед, а да биде од познат бренд и зачувано.

  [​IMG]

  Лзарко
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,035
  8,183
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Обаво кучевиште, класика, да не речам ремек дело евергрин.
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,043
  522
  9 Мај 2012
  Машко
  Видов на огласот баш истото такво куќиште продава на оглсасот реклама 5


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 4. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  262
  867
  28 ноември 2017
  Машко
  Видов да сега пред малце, само момакот 3.500 денари му бара, како да е ново.
   
 5. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  262
  867
  28 ноември 2017
  Машко
  Купено од членот @imortel , кому би сакал да му се заблагодарам за ферскиот однос и за трпението. Со алал да си ги троши парите.
  Може клуч.
   
  На malimali му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...