1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам куќиште Cooler Master CM 590

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gaston, 26 Јануари 2020.

 1. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,391
  2,482
  9 Февруари 2011
  Понудете ако ви е за продажба куќиштево. Мислам дека ревизијата не праи многу разлика(?).

  Cooler Master 590 I/II/III со џамче


  91XR4uuCJuL._SL1500_.jpg

   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  486
  441
  14 Јануари 2016
  Машко
  На Gaston му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,391
  2,482
  9 Февруари 2011
  Сполај ти, ама ова е 690 :)
  А 590-ката е ново 3500 денари во Сет.
  Ако не се појави никој мож најарно да идам да си го купам од таму...
   
 4. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  543
  405
  11 Февруари 2016
  Машко
  Брат ми ја има 690ката (трета ревизија како на огласот). Одлично куќаре. Мислам дека за иста цена 690ката е подобар избор.
   
  На Gaston му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,391
  2,482
  9 Февруари 2011
  Не ми е дали е подобро или не. Сигурно и ова не е многу полошо.

  Нешто многу ми се бендиса 590-ката сепак.
   
  Последна промена: 26 Јануари 2020
  На masterwu му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,218
 2. VerGer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  494
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  298
 4. Lazarko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  416
 5. Astraion
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  974
Вчитување...

Сподели

Вчитување...